Esmu sertificēta kosmētiķe, ārstniecības persona, aromterapijas speciāliste un apmācīttiesīga persona jau no 2001. gada. Ņemot vērā savu pieredzi, cenšos nodot zināšanas gan aromterapijā, gan dabīgās kosmētikas gatavošanā. Vadu meistarklases un kursus vairākās Latvijas pilsētās. Darbojos Lielvārdē, Skolas ielā 10 skaistumkopšanas salonā Harmonijas telpa. Katram klientam piedāvāju individuāli gatavotus sejas, ķermeņa un dziedinošos līdzekļus.

Manas darba ikdienas moto - Āda ir labākā sievietes rota.

Aromterapija ir zināšanu kopums par dabīgo, tīro ēterisko eļļu labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību un to pareizu lietošanu - ar mērķi uzlabot pašsajūtu, veidojot harmonisku līdzsvaru starp cilvēka ķermeni un garu.  Aromterapija palīdz saglabāt un veicināt fizisko, psiholoģisko un garīgo veselību.
Info un kontakti
Dabīgās kosmētikas gatavošanas kurss
€350.00
€350.00
€350.00

Dabīgās kosmētikas gatavošanas kurss

Sešu teorētisko un praktisko nodarbību kurss Profesionālajā Skaistuma skolā. Pasniedz Sarmīte Kauliņa.
Uzdot jautājumu
Pasūtīt

Sešu teorētisko un praktisko nodarbību kurss Profesionālajā Skaistuma skolā. Pasniedz Sarmīte Kauliņa.

Sešas teorētiskās un praktiskās nodarbības Profesionālajā Skaistuma skolā. Kursu laikā audzēknis tiek nodrošināts ar profesionāliem darba materiāliem, tiek gatavoti 11 produkti, kuri paliek audzēkņa īpašumā. Apmācības notiek nelielās grupās. Individuāla pieeja katram audzēknim. Pēc kursu pabeigšanas tiek izsniegts Profesionālās Skaistuma skolas sertifikāts. Papildus informācija un pieteikšanās uz mācībām, zvanot uz tel. +371 27755850 vai rakstot uz e-pastu: info@skaistumaskola.lv.

Apmācības vada Sarmīte Kauliņa.

Sīkāku informāciju skatīt pievienotajā bilžu galerijā vai, nosūtot ziņu e-pastā vai WhatsApp, vai piezvanot Sarmītei Kauliņai.
4.33 (3 votes)