Esmu sertificēta kosmētiķe, ārstniecības persona, aromterapijas speciāliste un apmācīttiesīga persona jau no 2001. gada. Ņemot vērā savu pieredzi, cenšos nodot zināšanas gan aromterapijā, gan dabīgās kosmētikas gatavošanā. Vadu meistarklases un kursus vairākās Latvijas pilsētās. Darbojos Lielvārdē, Skolas ielā 10 skaistumkopšanas salonā Harmonijas telpa. Katram klientam piedāvāju individuāli gatavotus sejas, ķermeņa un dziedinošos līdzekļus.

Manas darba ikdienas moto - Āda ir labākā sievietes rota.

Aromterapija ir zināšanu kopums par dabīgo, tīro ēterisko eļļu labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību un to pareizu lietošanu - ar mērķi uzlabot pašsajūtu, veidojot harmonisku līdzsvaru starp cilvēka ķermeni un garu.  Aromterapija palīdz saglabāt un veicināt fizisko, psiholoģisko un garīgo veselību.
Info un kontakti
Meistarklases - Radošās darbnīcas
no €15.00
no €15.00
no €15.00

Meistarklases - Radošās darbnīcas

Astoņas meistarklases - radošās darbnīcas skaistumkopšanā un skaistumkopšanas produktu gatavošanā.
Uzdot jautājumu
Pasūtīt

Astoņas meistarklases - radošās darbnīcas skaistumkopšanā un skaistumkopšanas produktu gatavošanā.

Ja kādā īpašā pasākumā ir vēlme pavadīt laiku kopā radoši un pilnvērtīgi darbojoties, tad SARMĪTES KAULIŅAS radošās darbnīcas (astoņu veidu) ir īstais risinājums! Šī ir iespēja nelielā grupā (no 4 līdz 12 personām) pagatavot sev unikālas smaržas, krēmus sejai, ķermenim vai ķermeņa skrubi no dabīgām izejvielām. Radošās darbnīcas ir piemērotas visiem, kas meklē dabīgu alternatīvu veikalā pieejamajām sintētiskajām smaržām un ķermeņa kopšanas produktiem. 

VISAS MEISTARKLASES UN NODARBĪBAS PIEEJAMAS ARĪ INDIVIDUĀLI.

Ilgums 1 – 3 stundas. Norises vieta Lielvārdē, Skolas ielā 10. Darbnīcas iespējams organizēt arī brīvā dabā un ārpus Rīgas.

Cena atkarīga no dalībnieku skaita un izmantotajām izejvielām.

Smaržu darbnīca, arompīlings nav ieteicami grūtniecēm!

Vairāk informācijas skatīt bilžu galerijā, vai nosūtot ziņu WhatsApp, e-pastā, vai zvanot.
5 (4 votes)