1
Jauns
ziņojums
Manas darba ikdienas moto - "Āda ir labākā sievietes rota".

Aromterapija ir zināšanu kopums par dabīgo, tīro ēterisko eļļu labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību un to pareizu lietošanu - ar mērķi uzlabot pašsajūtu, veidojot harmonisku līdzsvaru starp cilvēka ķermeni un garu.  Aromterapija palīdz saglabāt un veicināt fizisko, psiholoģisko un garīgo veselību.

Baha ziedu terapija, touchofnature.lv

Baha ziedi ir dabiski līdzekļi, kuri palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru. Var lietot bērni, grūtnieces, pieaugušie, māmiņas, kuras baro ar krūti!
Uzdot jautājumu
Pasūtīt

Baha ziedi ir dabiski līdzekļi, kuri palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru. Var lietot bērni, grūtnieces, pieaugušie, māmiņas, kuras baro ar krūti!

Baha ziedi ir dabiski līdzekļi, kuri palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru, pārvarēt negatīvas emocijas, sagatavoties lielām pārmaiņām dzīvē, palīdz adaptēties, atbrīvoties no aizvainojuma, greizsirdības, līdzsvarot dusmas, atgūt enerģiju, celt imunitāti un uzlabot kopējo veselību.


Baha ziedi ir pilnīgi nekaitīgi un var lietot jebkurš, kurš vēlas atgūt emocionālo līdzsvaru.


Gatavās Healing Herbst ražojuma kombinācijas var iegādāties uzreiz:

5 ziedu formula - stresa noturībai, ja ikdiena ir saspringta, ja ir sajūta, ka nupat sevi turi rokās. Arī pie bailēm lidot.


Atpūta - ja grūti aizmigt, grūti atslābt, ja vakarā domas riņķo pa galvu un nevari aizmigt. Arī stresa noturībai.


Eksāmens - ja darbā vadi lielu projektu, ja skolā kontroldarbs vai eksāmens, ja tuvojas autoskolas eksāmens, ja nepieciešams koncentrēties un paļāvību uz saviem spēkiem:"Man sanāks, es to varu!


Saņem elektronisko konsultāciju un pasūti individuālo maisījumu, rakstot epastu ginta.slisane@inbox.lv


Uzzini arī vairāk www.touchofnature.lv

4.38 (8 votes)