1
Jauns
ziņojums
Manas darba ikdienas moto - "Āda ir labākā sievietes rota".

Aromterapija ir zināšanu kopums par dabīgo, tīro ēterisko eļļu labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību un to pareizu lietošanu - ar mērķi uzlabot pašsajūtu, veidojot harmonisku līdzsvaru starp cilvēka ķermeni un garu.  Aromterapija palīdz saglabāt un veicināt fizisko, psiholoģisko un garīgo veselību.

Sarmīte Kauliņa

Esmu sertificēta kosmētiķe jau no 2001. gada, kā arī ārstniecības persona, aromterapijas speciāliste un apmācīttiesīga persona.

Esmu sertificēta kosmētiķe jau no 2001. gada, kā arī ārstniecības persona, aromterapijas speciāliste un apmācīttiesīga persona.

Strādāju kosmetoloģijas nozarē jau divdesmit gadus. Mana pirmā izglītība ir vecmāte, ko man patika darīt. Bet, gaidot trešā bērna piedzimšanu, sapratu, ka ir kaut kas jāmaina. Ieklausoties sevī, sapratu, ka manam organismam ir grūti iet pret dabas ritmiem un strādāt naktīs slimnīcā.

***

Kosmetoloģija bija tāds kluss, nerealizēts sapnis – skaists kabinets, patīkama atmosfēra un klusa mūzika. Kad nonācu izvēles priekšā, ilgi nevajadzēja domāt, jo sapnis jau bija, vajadzēja tikai piepildīt. Tā kā man jau bija medicīnas izglītība, tad pārkvalifikācijas mācību process aizņēma tikai vienu gadu.

***

Biju nokļuvusi miera un harmonijas pasaulē. Man bija ļoti iedvesmojoša pasniedzēja, ārste Valentīna Ščegļajeva, kura mani ieveda dabiskajā aromterapijas pasaulē. Tas uzreiz ieviesa korekcijas manos uzskatos par dabisko un ķīmisko. Sapratu, ka īsti nevēlos strādāt ikdienā ar ķīmisku kosmētiku, bet veidot savus dabiskos līdzekļus. Sākums bija ļoti vienkāršs, proti, iegādājos tīrus bāzes produktus un, pievienojot klāt ēteriskās un bāzes eļļas, tapa mani pirmie produkti un procedūras ar ēteriskajām eļļām. Mācības par ēteriskajām eļļām turpinājās vairākus gadus un tās turpinās joprojām, jo tas ir izzināšanas ceļš, kurš nebeidzas.

***

Dinamiskā ritmā nostrādāju 8 gadus. Jau kādu laiku mani nelika mierā doma par to, kā top kosmētika no pašiem pamatiem. Biju apmeklējusi vairākas kosmētikas ražotnes un interese man nelika mieru. Dedzīgi gribēju zināt, kā tas notiek, kā izstrādā receptes, kā pašai sagatavot krēmu.

***

Mana mērķtiecība vainagojās ar panākumiem, jo atradu kursus Londonā, kur var mācīties gatavot dabīgu kosmētiku.

***

Apzinoties savas iespējas, sapratu, ka angļu valoda man nav tik spēcīga, lai tik specifisku informāciju es varētu pati apgūt. Bet tas man nebija šķērslis braukt mācīties. Mans lielais palīgs un atbalsts bija vecākais dēls, kurš brauca man līdzi un palīdzēja apgūt mācību procesu. Izgājām trīs līmeņu apmācību dabiskās kosmētikas gatavošanā. Mācījāmies receptūras izveidi, gatavojām vienkāršus līdzekļus un mācījāmies gatavot ārstnieciskus līdzekļus dažādām ādas problēmām.

***

Tas bija interesanti, aizraujoši un pavēra man atkal citu pasauli kosmētikā.

***

Atkal bija pienākušas pārmaiņas. Gada laikā izveidoju savu kosmētikas līniju Afrodite un Verbena ECO. Šis ceļš turpinās jau 12 gadus. Viss mainās un nāk klāt jaunas zināšanas kosmētikas gatavošanā. Process ir nebeidzams, radošs un interesants.

***

Man vienmēr ir bijis tuvs individuāli gatavots produkts.

***

Pašreiz esmu izstrādājusi savu personalizēto kosmētikas līniju – Sarmītes Kauliņas aromterapija. Te es varu izpausties radoši un ar individuālu pieeju katram klientam.

Esmu laimīga, ka mans darbs ir mans vaļasprieks. Esmu arī nemiera gars, jo ir vēlme radīt, dalīties ar to, ko zinu, un vienmēr esmu ceļā. Esmu izveidojusi profesionālu Dabiskās kosmētikas gatavošanas kursu un Ēterisko eļļu pielietošanas kursu, kur var mācīties gan manas nozares profesionāļi, gan arī vienkārši interesenti. Izveidots meistarklašu piedāvājums.

***

Protams, viens nav karotājs. Ir vajadzīga komanda. Mana komanda ir mana ģimene, jo tā ir mans virzītājspēks, vislielākais atbalsts un visuzticamākie palīgi. Katrs ir ieguldījis savu laiku, darbu, iedvesmu, zināšanas un daļiņu no sevis. Mēs esam stipra komanda.

***

Droši varu teikt, ka esmu savā vietā. Darbs ir mans vaļasprieks, jo tas piepilda un iedvesmo.

***

Uz satikšanos Lielvārdē, Skolas ielā 10 skaistumkopšanas salonā Harmonijas telpa!

***

Sarmīte KauliņaSkaties un abonē Youtube kanālu Gatavojam dabisku kosmētiku

Seko Instagram @gatavojamdabiskukosmetiku un @sarmite_kaulina

Seko Facebook Radošā kosmētikas gatavošanas telpa

Seko Telegram kanālā Gatavojam dabisku kosmētiku

4.88 (17 votes)