1
Jauns
ziņojums
Manas darba ikdienas moto - "Āda ir labākā sievietes rota".

Aromterapija ir zināšanu kopums par dabīgo, tīro ēterisko eļļu labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību un to pareizu lietošanu - ar mērķi uzlabot pašsajūtu, veidojot harmonisku līdzsvaru starp cilvēka ķermeni un garu.  Aromterapija palīdz saglabāt un veicināt fizisko, psiholoģisko un garīgo veselību.

Dabiskās kosmētikas gatavošanas kurss-online + 2 dienas klātienē

Vienīgais Latvijā šāda veida kurss! Kosmētiķu un kosmetologu asociācijā apstiprināts, kas ir arī licencēta pieaugušo neformālās izglītības programma.
Obligāta pieteikšanās.

Vienīgais Latvijā šāda veida kurss! Kosmētiķu un kosmetologu asociācijā apstiprināts, kas ir arī licencēta pieaugušo neformālās izglītības programma.
Obligāta pieteikšanās.

Online (teorija+praktiskās daļas 1. līmenis) + 2 dienas klātienē (praktiskās daļas 2. un 3. līmenis) ir licencēta pieagušo neformālās izglītības programma. Pabeidzot to, saņem apliecību.


Vietu skaits klātienē: kopā 8 vietas.


Ja vēlies:

·         apgūt dabiskās kosmētikas gatavošanu;

·         iemācīties precīzi izstrādāt receptūru;

·         uzzināt patiesos gatavošanas noslēpumus, lai kosmētika tiešām būtu iedarbīga,


tad šis kurss ir tieši tev!


Piedāvājums, ko var izmantot, tikai iepriekš piesakoties un norādot, ka vēlies izmantot šo iespēju online + 2 dienu klātiene. Tādā gadījumā piešķirsim tev 15% atlaižu kodu teorijas un praktiskās daļas 1. līmeņa iegādei (neattiecas uz klātienes nodarbībām).


Noteikumi:

·   vispirms iegādājies online teorijas un praktiskās daļas 1. līmeni iesācējiem, izmantojot kodu, ko tev nosūtīsim, skatīt šeit un šeit (ar atlaidi 165,75 un 140,25 euro);

·   noklausies teoriju un praktiskās daļas 1. līmeni līdz 05.06.2024., jo divu dienu klātienes nodarbības paredzētas 06.06. un 07.06.2024.;

·   piedalies klātienes gatavošanas nodarbībās, kurās gatavosim 10 kosmētikas līdzekļus.


Ieskaties sadaļā "Praktiski gatavosim", kas ir sagaidāms.


Apmaksā klātienes nodarbības - cena 350 euro, ieskaitot PVN. Kopā par visu kursu (online+klātiene) 656 euro.


Piesakies pa tālruni 29246720 vai e pastā sarmite.kaulina@inbox.lv


Pēc online un klātienes kursa noslēguma, saņem dāvanā 6 online gatavošanas meistarklases pēc izvēles no praktiskās daļas 2. un 3. līmeņa.


Saņem apliecību par Dabiskās kosmētikas pamatkursa apgūšanu, neatkarīgi no tā vai esi vai neesi profesionālis kosmētikas ražošanas jomā.


Piekļuve online apmācībām veselu gadu!


Kursi klātienē notiek LielvārdēSkolas iela 10.

Kursus vada: sertificēta kosmētiķe, ārstniecības persona, aromterapijas speciāliste, apmācīttiesīga persona Sarmīte Kauliņa, kura dabīgās kosmētikas gatavošanu apguvusi Lielbritānijā un kura izveidojusi savu kosmētikas līniju.


Brīdinām, ka apmācību kursu laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas nolūkā ievietot tās uzņēma sociālajos tīklos. Ja nevēlaties, lai tiktu uzņemtas fotogrāfijas, lūgums iepriekš brīdināt!


P.S. Piedāvājam arī ONLINE apmācību kursu iegādāties visu uzreiz vai arī pa daļām un apgūt tikai attālināti, kas arī ir licencēta pieaugušo neformālās izglītības programma ar iespēju saņemt apliecību. Visa online kursa cena 590 euro (visizdevīgākais). Pērkot katru daļu atsevišķi (teorija, praktiskās daļas 1., 2. un 3. līmenis) kopā 710 euro, ja vien nav kāda specifiska akcija, kā augstāk. Vairāk informāciju skatīt šeit. Iepazīsties!


Skaties un abonē Youtube kanālu Gatavojam dabisku kosmētiku

Seko Instagram @gatavojamdabiskukosmetiku un @sarmite_kaulina

Seko Facebook Radošā kosmētikas gatavošanas telpa

Seko Telegram kanālā Gatavojam dabisku kosmētiku

4.04 (46 votes)